Przykładowe opinie

Pani Karolina to nie tylko dietetyk z dużą wiedzą, ale moim zdaniem i psychodietetyk! A do tego po prostu normalna osoba, dzięki czemu każda wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Myślałam, że wizyty kontrolne to będzie tylko ważenie, a Pani Karolina poświęca praktycznie godzinę dla pacjenta, dlatego możemy omówić każdy aspekt odżywiania. Nie czuje, że jestem na diecie czy deficycie, bo Pani Karolina sprawiła, że mam zdrową relację z jedzeniem i jest to zmiana stylu życia a nie utrata wagi na chwile. Dodatkowo, każdą wątpliwość czy analizę wyników badań, suplementacji mogę napisać na e-mail do Pani Karoliny i zawsze otrzymuje odpowiedź. I w końcu nie błądzę w temacie odżywiania, bo czuje po prostu wsparcie kompetentnej osoby! Bardzo polecam 🙂


„Od ponad 6 miesięcy jestem pod opieką dietetyczną Pani Karoliny.  Jestem zachwycona profesjonalizmem jaki Pani Karolina prezentuje w swoim podejściu do pacjenta oraz serdecznością i empatią jaką ma dla człowieka. Nasze spotkania rozpoczęły się od bardzo szczegółowego wywiadu, przeprowadzonego z dużą uważnością oraz nastawieniem na pomoc. Na podstawie wywiadu Pani Karolina przygotowała jadłospis oraz wskazówki żywieniowe, które bardzo łatwo było wdrożyć do codziennego życia, ponieważ były dostosowane do moich potrzeb i możliwości. W czasie trwania całego procesu wspólnie wprowadzałyśmy drobne modyfikacje. W trakcie kolejnych spotkań spotkałam się z dużym zrozumieniem, brakiem ocenności oraz wsparciem. Mój cel z początku uległ w naturalny sposób zmianie, ponieważ dzięki opiece Pani Karoliny zrozumiałam bardzo wiele na temat słuchania siebie oraz tego co tak naprawdę jest ważne, kiedy wchodzi się na ścieżkę zdrowego odżywiania. Pani Karolina ma bardzo racjonalne podejście oraz wiele zrozumienia dla pacjenta. Zdecydowanie polecam opiekę Pani Karoliny.”


„Pani Karolina to dietetyk zdecydowanie godny polecenia. Po kilku, mniej lub bardziej udanych, współpracach z dietetykami w końcu udało mi się trafić na osobę, która zaangażowała się w sprawę w 100%. Teraz mogę powiedzieć, że nic nie zastąpi wizyty w gabinecie i rozmowy w cztery oczy – żadne ankiety online czy opisywanie swoich nawyków żywieniowych, aktywności i preferencji drogą mailową. Po dokładnej i wnikliwej rozmowie Pani Karolina ułożyła jadłospis idealny pode mnie. Zawsze istnieje możliwość zamiany wybranych posiłków, ale nie było takiej potrzeby 😉 W przypadku wielkiej miłości do słodyczy (czyli w moim), nie stara się nakłonić do zjedzenia kilograma truskawek i trenowania silnej woli, tylko dostosowuje się do pacjenta dodając do diety „fit” przekąski, które sprawdziły się znakomicie. Dużym plusem jest również cena, przy kontynuacji współpracy i układaniu nowych jadłospisów jest ona niższa niż przy pierwszym spotkaniu (z dokładnym wywiadem), w porównaniu do konkurentów z branży (przede wszystkim tych ze świata wirtualnego, ponieważ z nimi miałem najwięcej do czynienia), którzy liczą sobie taką samą kwotę jak na początku, przy niewielkich zmianach w rozpisce. Serdecznie polecam każdemu kto szuka idealnego dietetyka 😉 „

 


„Bardzo polecam Panią Karolinę. Współpracujemy od ponad pół roku a jej porady i wsparcie stanowią nieodzowny suplement moich cyklów treningowych. W swojej pracy wykorzystuje ogromna wiedzę merytoryczną, a w kontakt i konsultacje wkłada dużo zaangażowania. Wielokrotnie tez otrzymałem od Pani Karoliny wsparcie, które wykraczało poza spektrum wizyty, co tym bardziej świadczy na korzyść jej profesjonalizmu.”


„Pół roku doskonałej współpracy. Dieta dobrana z uwagą i dbałością o każdy zindywidualizowany szczegół, od potrzeb zdrowotnych po oczekiwania i preferencje smakowe, styl życia, łatwość w przygotowaniu i przechowywaniu poszczególnych potraw. Efekty nieprzerwanie widoczne w każdym możliwym obszarze, potwierdzone również badaniami. Jedzenie tak dobre że nie będąc na diecie nie chciałbym jeść nic innego. Polecam!”

 


„Na każdej z wizyt u Karoliny spotykam się z jej skupieniem, uwagą, wiedzą, indywidualnym podejściem, dokładnym wywiadem co do moich dotychczasowym postępów w diecie. A co najważniejsze wiarą w mój sukces w pracy nad sobą. Dziękuję.”


„Do Pani Karoliny trafiłam około 5 lat temu ze zbędnymi kilogramami do zrzucenia. Spotkania w bardzo miłej atmosferze, Pani Karolina jest niezwykle profesjonalna i bardzo dokładna w tym co robi. Ze spotkań wychodziłam pozytywnie nastawiona i bardzo zmotywowana do ciężkiej pracy nad sobą. Ze względu na swoje zaniedbania żywieniowe dziś po 5 latach wróciłam do Pani Karoliny, bo wiem że i tym razem uzyskam fachową pomoc.”


„Serdecznie polecam Panią Karolinę! Już od pierwszej wizyty widać, że wykonuje swoją pracę z niezwykłą pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Chciałam zrzucić kilka kilogramów i zmienić swoje podejście do odżywiania, dzięki Pani Karolinie udało mi się to osiągnąć w dość krótkim czasie. Jestem bardzo zadowolona, posiłki ułożone przez Panią dietetyk były smaczne, niezbyt skomplikowane do przygotowania i dostosowane do moich wymagań. Świetny kontakt również między wizytami, czułam, że jestem pod dobra opieką :)”

 

Więcej na: https://www.znanylekarz.pl/karolina-malinowska-pindelska/dietetyk/warszawa#tab=profile-reviews