Współpraca

Dobra Perspektywa

Gabinet Dobrych Perspektyw świadczy usługi w zakresie coachingu, terapii i samorozwoju. Możliwe są sesje indywidualne – terapia lub coaching i sesje grupowe, sesje Vip– zarówno dla dzieci, dorosłych, par, jak i całych rodzin.
Zapewnia również pomoc dietetyczną i wsparcie zdrowej aktywności.
www.dobraperspektywa.pl


www.crossfitelektromoc.pl

Crossfit Elektromoc

Grupa ludzi połączona sportową pasją, bardzo skuteczni w rozwijaniu i doskonaleniu sprawności poprzez narzędzie jakim jest CrossFit.
Box o powierzchni 900m2, znajdujący się na 2 piętrze przy ul. Klaudyny 16c. Po dobrym treningu można kompleksowo skorzystać z innych usług: porad dietetyka, zrelaksować się podczas masażu, zjeść (również zdrowo) w kawiarni „Drugie Piętro” lub po prostu usiąść przy stole,  cieszyć się wspólnie spędzonym czasem, razem z całą społecznością CrossFit Elektromoc.

 


LTS Legionovia

Przynależność: Polski Związek Piłki Siatkowej, Legionowskie Towarzystwo Siatkówki „Legionovia”

Sukcesy:

  • Złoty medal Mistrzostw Polski Juniorek 2015/2016
  • Złoty medal Mistrzostw Polski Kadetek 2015/2016
  • Złoty medal Mistrzostw Polski Juniorek 2014/2015
  • Złoty medal Mistrzostw Polski Kadetek 2014/2015
  • Brązowy medal Mistrzostw Polski Młodziczek 2014/2015
  • Srebrny medal Mistrzostw Polski Młodziczek 2008/2009
  • Brązowy medal Mistrzostw Polski Kadetek 2010/2011

Współpraca od czerwca 2019 roku.

www.legionovia.pl

 


Klub Walki Grappler

Klub walki oferujący treningi Brazylijskiego Jiu Jitsu dla dzieci i dorosłych, treningi K1, treningi MMA, treningi Personalne, zajęcia fitness, jogę

www.klub-grappler.pl

 

 

 


Demi Med

Firma Demi Med została założona w 2012 roku. W początkowych latach zajmowała się sprzedażą sprzętu niezbędnego w rehabilitacji, ortopedii oraz pomocniczego. Rok później do bogatej oferty Demi Med dołączyły również usługi, m.in. profesjonalnego masażu leczniczego. W 2016 roku swoje funkcjonowanie rozpoczęła przychodnia, w ramach której klienci mają okazję do skorzystania z usług rehabilitacji, ortopedii, a teraz także dietetyki i psychologii. Stale powiększający się zakres świadczeń wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów.