Rekomendacje

 

Agnieszka Borucka – zawodniczka Crossfit, wielokrotna medalistka zawodów krajowych i finalistka zawodów międzynarodowych, od wielu lat utrzymująca się w czołówce kraju tej dyscypliny.

„Z Karoliną pracuję od połowy 2019 roku. Wcześniej  miałam do czynienia z innymi dietetykami, ale dopiero współpraca z Karoliną przyniosła efekty jakich oczekiwałam. Połączenie pracy oraz zawodowego trenowania Crossfit nie pozostawia mi zbyt wiele czasu na gotowanie, dodatkowo treningi są tak zróżnicowane, że ciężko jest określić dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, które pozwoli mi zredukować masę ciała jednocześnie nie spalając tkanki mięśniowej. Od momentu rozpoczęcia współpracy jakość moich treningów wzrosła jak nigdy przedtem. Nie tylko miałam więcej energii i chęci do pracy, ale także zredukowałam wagę. W diecie jest uwzględniony mój plan dnia, preferencje żywieniowe a także dostępność do produktów a posiłki są tak pyszne że gotowanie przestało być dla mnie przykrą koniecznością. Podczas okresu startowego zawsze mogę liczyć na pomoc i porady Karoliny, co pomogło mi wejść na poziom o jakim wcześniej nie mogłam marzyć. Z czystym sercem mogę polecić Karolinę każdemu chcącemu poprawić swoje zdrowie i jakość życia to najlepsza specjalistka jaką poznałam.”

 


Justyna Zielińska
„Jestem wieloletnim, certyfikowanym Trenerem CrossFit Level 2 oraz wyczynową zawodniczką CrossFit w kategorii Masters 35+. Jako Trener przepracowałam tysiące godzin pomagając swoim podopiecznym stać się sprawniejszym i szczęśliwszym we własnym ciele.
Jako zawodniczka wystartowałam jak do tej pory w dziesiątkach zawodów rangi narodowej oraz międzynarodowej. Moim największym dotychczasowym sukcesem było zdobycie w 2018 r. drugiego miejsca w Polsce i dwudziestego trzeciego w Europie Północnej, tym samym znalazłam się wśród pięćset najlepszych CrossFiterek na świecie (wszystko w kategorii Masters 35+). Najcenniejszym sukcesem było jednak dla mnie zakwalifikowanie się w 2018 r. na prestiżowe zawody French Throwdown i powalczenie na nich z dwudziestoma najlepszymi CrossFiterkami z całego świata.

Jako osoba związana zawodowa ze sportem bardzo ważne jest dla mnie prawidłowe odżywianie się oraz suplementacja, dzięki czemu mogę osiągać jeszcze lepsze wyniki.

 

Dlatego też od 2019 r. współpracuję z Karoliną Pindelską, która skrupulatnie układa mi dietę dbając o odpowiedni poziom wszystkich makro, mikroskładników niezbędnych przy intensywnych treningach. Karolina jest bardzo ciepłą i kontaktową osobą. Każda wizyta zaczyna się od rozmowy, poznania potrzeb, celów, stylu życia, upodobań kulinarnych i samopoczucia Klienta.

Nie działa szablonowo tylko każdego Klienta traktuje indywidualnie dopasowując dietę do niego, a nie na odwrót. Jest też pierwszym dietetykiem dzięki któremu faktycznie udało mi się osiągną moje cele wagowe. Polecam serdecznie wszystkim sportowcom!”

 Magdalena Rajpert – dwukrotnie akademickie mistrzostwo Polski w podnoszeniu ciężarów, 3 miejsce na Mistrzostwach Polski w podnoszeniu do 23 lat, wielokrotny start w finałach zawodów crossfit w kategorii ELITE. Dodatkowo instruktor crossfit level 2, instruktor narciarstwa, podnoszenia ciężarów oraz lekarz.

Współpraca z Karoliną zmieniła moje podejście do diety. Pierwszy raz w życiu czułam kontrolę nad tym, co jem, a przy tym nie kosztowało mnie to zbyt wielu wyrzeczeń czy stresu. Karolina dopasowała jadłospisy tak, bym mogła gotować wspólnie z chłopakiem, pomimo innych celów dietetycznych. Waga spadła, jednak masa mięśniowa ani trochę, a co najważniejsze: nigdy nie byłam tak sprawna.

Poprawiłam wszystkie rekordy ciężarowe, a jednocześnie stałam się dużo lepsza w ćwiczeniach gimnastycznych.

 Sebastian Pietrowicz – jest trenerem z ponad dziesięcioletnim stażem. Jest współwłaścicielem dwóch klubów sportowych w Warszawie: CrossFit ELEKTROMOC oraz CrossFit 12U1 Wilanów. W bielańskim klubie przez dłuższy czas był odpowiedzialny za system rocznego programowania treningów dla dorosłych, dzieci oraz zawodników Crossfit. Jego główną rolą jest oczywiście trenowanie z ludźmi. Na co dzień prowadzi osoby trenujące rekreacyjnie i zawodowo, grupowo oraz indywidualnie, w wieku od 3 do 80 lat. Pracuje z zawodnikami różnych sportów, w szczególności specjalizującymi się w sportach walki (MMA, grappling, BJJ, boks itp.) oraz CrossFit.
Będąc ciągle głodnym wiedzy od ponad 10 lat poszerza swoją wiedzę i umiejętności odbywając liczne kursy dotyczące metodyki treningu, odżywiania, suplementacji oraz rehabilitacji. Ma ogromną świadomość, jak ważne jest odpowiednie odżywienie organizmu, które wspiera go przy tak intensywnej pracy zawodowej oraz przy własnych jednostkach treningowych – w czym na co dzień pomaga mu dietetyk Karolina Pindelska.

 Jacek Stasieluk – od 20 lat związany ze sportami siłowymi, zaczynał od domowych siłowni, następnie pierwsze starty w trójboju siłowym z ramienia Politechniki Białostockiej. Pierwsze sukcesy (2x brązowy medal na Akademickich MP, 1x złoty medal na AMP (Supraśl)). Starty CrossFitowe – European Masters Throwndown, Battle of Europe, Battle of Casstle w Świeciu, LoginLab Krotoszyn w parze z dr. Michałem Dwornikiem.

W 2014 trafiłem na zajęcia z CrossFitu w warszawskiej Promenadzie u Karola Zdunka. Pierwsze zajęcia, super zabawa, dwubój, gimnastyka oraz wydolność. Pierwszy box – CrossFit GCW, następnie CrossFit Wilanów (tam poznałem Karolinę) i wiele innych w Warszawie. Obecnie, od 3,5 roku pod czujnym okiem Trenera Sebastian Pietrowicza (układanie treningów), Michała Skowrona (suplementacja), Karolina Pindelska (konsultacje żywieniowe, badania) – lepszego teamu nie mogłem sobie wymarzyć.Marcin Frankiewicz – były żołnierz, trener i wciąż czynny zawodnik w Bjj i Grapplingu. Od 10 lat główny Trener w klubie Walki Grappler, gdzie szkoli zawodników w MMA i BJJ oraz skutecznie promuje sztuki walki w Mińsku Mazowieckim, organizując widowiskowe gale „Grappler Night”. Instruktor BJJ, Instruktor MMA, Instruktor Rekreacji Ruchowej, Trener Personalny, Instruktor BOKSU, Instruktor Strzelectwa Sportowego i Strzelectwa Praktyczno-Bojowego.

„Perfekcja to słowo, które najlepiej opisuje Karolinę Pindelską i wykonywaną przez nią pracę. Trafiłem do niej głównie z powodu syna 12-latka ze sporą już niedowagą, a przy okazji i my z Żoną postanowiliśmy zrzucić kilka kilogramów i po prostu zmienić swoje nawyki żywieniowe. I cóż możemy powiedzieć po kilku miesiącach? Jest genialnie, wszyscy czujemy się lepiej, wróciła nam energia i z każdą wizytą otrzymujemy potwierdzenie, że to działa! Jeżeli ktokolwiek się zastanawia czy warto podjąć trud dbania o własne zdrowie i sylwetkę to naprawdę się opłaca!”

 Bartek Krypski – ze sportem związany „od małego” – w świecie CrossFitu od 2012 roku. Posiada certyfikaty: CF level, CF Weightlifting, CF Gymnastics, CF Kettlebell, CF Judge.
Sam jako zawodnik regularnie bierze udział w największych imprezach sportowych w Polsce i za granicą a jego możliwości gimnastyczne onieśmielają nie jednego zawodnika.

Za granicą dwa razy uczestniczyłem w międzynarodowych zawodach na Ukrainie ” Reebok Kyiv Battle”. Z takich sportowych sukcesów dodatkowo przejechałem samotnie rowerem trasę „Siedlce-Bieszczady-Zakopane” w 3 dni.  W kolejnym roku tez rowerem już bezpośrednio „Siedlce – Zakopane” w dwie osoby poniżej 24 godzin. Przebiegłem wielokrotnie półmaraton – życiówka 1 godzina 33 min. Wielokrotnie brałem udział w runmageddonach na dystansach 6 i 12 km. Brałem udział w wielu biegach ulicznych na dystansach 5-10 km. Życiówka na 10 km 41 min. Przez pierwsze 23 lata życia zajmowałem się piłką nożną a później zająłem się crossfitem. Brałem udział w kilku wyścigach kolarskich. Naprawdę wiem ile znaczy dobrze dobrana dieta przy takiej aktywności sportowej