Przykładowe przemiany

Najlepszy dietetyk, z jakim miałam okazję współpracować!

Od pierwszego spotkania czułam, że to osoba, której szukałam.

Pomimo obaw ze dieta ma zawierać gotowe przepisy, gdyż kilka razy to już u mnie nie zadziałało, to wszystko zagrało idealnie.

Karola wspaniale dobiera smaki i dania dla każdej osoby, co zdecydowanie jest talentem. Współpracujemy prawie pól roku i efekty są niesamowite, dieta stała się przyjemnością a nie karą.

Z czystym sumieniem polecam każdemu. Profesjonalizm w każdym calu.

 Pani Karolina podchodzi bardzo profesjonalnie do pacjenta. Zajęła się moimi problemami, głównie insulinoopornością. Jest zawsze w kontakcie ze mną, jeśli mam jakieś pytania zawsze wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie. Dieta jest ułożona idealnie dla mnie i moje wymagania, jak i styl życia. Pani Karolina to bardzo ciepła i dobra osoba. Widać, że robi to, co lubi i cieszy się z efektów pacjenta. Otrzymałam dużo wsparcia i zmotywowania. Jestem bardzo zadowolona z efektów i obecnego samopoczucia. Każdemu polecam Panią Karolinę, ponieważ uważam, że to co robi sprawia, że jest najwłaściszą osobą na tym miejscu. Zawsze pomoże. Pani Karolino bardzo dziękuję za wszystko, co Pani zmieniła w moim funkcjonowaniu. Cieszę się, że natrafiłam na tak rzetelną i fachową pomoc. Pani jadłospisy zmieniły moje myślenie do gotowania i zakupów. Nie ma nic lepszego niż uczucie, że wiesz że dajesz sobie to, co najlepszego możesz. Bardzo dziękuję.

 W ciągu 10 tygodni pierwszy raz od wielu lat udało mi się schudnąć 8kg!

Dla mnie to ogromny sukces, który nie byłby możliwy, gdyby nie podejście, duże zrozumienie oraz wiedza Karoliny.

Wiem, że jeszcze przez wiele miesięcy chcę być pod opieką Pani Dietetyk, abyśmy wspólnie dalej zmieniały mój stosunek do jedzenia i mojego ciała.

 


 

 

 

Polecam z całego serca, dostałem od Karoliny znacznie więcej niż sama dietę 🙂 

 

 

 

 Profesjonalizm i skuteczność. Świetna atmosfera, zrozumienie potrzeb człowieka, jego trybu życia, upodobań.

Z wizyty zawsze wychodzi się z uśmiechem na twarzy i motywacją do kolejnych działań 🙂

Panią Karolinę polecił mi kolega. To profesjonalistka w swojej dziedzinie! Podczas comiesięcznych wizyt, skierowanych na redukcję wagi, cierpliwie słucha i analizuje. Plan diety tworzy na podstawie wyników badań oraz preferencji smakowych. Jadłospis jest dopracowany w każdym szczególe – ilość kalorii, lista zakupów (łącznie z podaniem konkretnych produktów i sklepów, gdzie można je kupić). Pani Karolina układa menu w taki sposób, żeby podane produkty się nie zmarnowały i zostały użyte na drugi dzień, tylko w innym zestawieniu. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie różne konfiguracje potraw, a do tego nowe smaki. Tu jest zbyt mało miejsca, żeby opisać, jak Pani Karolina odmienia życie dzięki motywacji i zmianie nawyków żywieniowych. Podsumuję – to rzetelna i solidna Pani dietetyk, przekonałam się osobiście, dlatego z pełnym przekonaniem polecam innym!

 


 

Rewelacyjna dietetyk, w ciągu 2 miesięcy schudłem 7 kg, brzuch piwny praktycznie przestał istnieć 🙂

Współpraca z  Karoliną to czysta przyjemność! Zdecydowanie polecam. Dieta rozpisana według osobistych preferencji i upodobań, pomoc w zmianie myślenia na temat zdrowego odżywiania! Dzięki Karolinie praktycznie zmieniłem swoje życie w zakresie zwracania uwagi na to co kupuję i to, co jem.