Co podarować bliskim na Święta?

Podpowiadam kilka pomysłów na prezenty na Święta – świetne alternatywy dla słodyczy 😉

Ze wszystkich sama skorzystałam (w tym lub w poprzednich latach):

  1. Wielu klientkom podarowałam na wizycie w ramach współpracy i szczerze polecam:

Najnowsza książka Agaty Głydy: „Ciałożyczliwość. Jak zaakceptować swoje ciało i żyć w zgodzie ze sobą”.

W książce znajdziemy tłumaczenie skąd bierze się negatywny obraz ciała i jak można go zmienić. Zawiera wskazówki, jak dbać o własne granice, jak wypracować zdrowe podejście do aktywności fizycznej, a także wspierać swoje dziecko w budowaniu dobrej relacji z ciałem. Świetna pozycja dla wielu kobiet (i nie tylko!).

2. Książka, w której się „zakochałam”:

„Odwagi, Pinku! Książka o odporności psychicznej dla dzieci i rodziców trochę też”

Mam w swojej bliskiej rodzinie piątkę dzieci i każdy już ma swój egzemplarz (w tym jeden cały czas na półce u mnie w ramach potwierdzenia, że sprawdzi się nie tylko u najmłodszych :)).

3. Zdrowe alternatywy dla słodyczy:

Batoniki Legal Cakes – świetne pod kątem smaku, składu, dostępne przede wszystkim na stronie internetowej, ale również w sklepach typu Carrefour i na stacjach Orlen 🙂

4. Produkty marki Olini np.

Olej z wiesiołka to jeden z najskuteczniejszych olejów dla zdrowia kobiety. Pomaga utrzymać równowagę hormonalną, również w okresie menopauzy, a także łagodzi objawy PMS. Stosowany na skórę wygładza ją, rozjaśnia przebarwienia. Świetnie sprawdzi się do pielęgnacji suchych włosów oraz dłoni.

W przypadku olejów ważna jest jakość, odpowiednie ich przechowywanie – dlatego kupuje produkty właśnie tej marki.

lub

Jak pisze producent: „Poznajcie Zakwasik. To nasz najnowszy zakwas z buraków, przeznaczony specjalnie dla dzieci. To pyszny, probiotyczny napój, delikatnie gazowany, lekko kwaśny i łagodniejszy w smaku, bo pozbawiony czosnku i bardziej ostrych przypraw.”

Dodatkowo dołączane są fajne tatuaże i kolorowanki, które z własnego doświadczenia widzę, że skutecznie zachęcają dzieci do regularnego stosowania.

5. Produkty Pasieki Sadowskich:

I tu z kolei używałam:

Miód, ocet, cebula, czosnek i moc przypraw. Wszystko to znajdziemy w butelce oxymelu.

lub

musy bez dodatku cukru:

Wiadomo, że można takie produkty jak oxymele, zakwasiki czy musy przygotować we własnym zakresie (i wyjdzie dużo taniej!), ale często nie ma na to czasu, ochoty, świadomości – takim prezentem możemy wspomóc, zachęcić czy w ogóle zwrócić uwagę, że coś takiego istnieje 🙂

Natomiast jeśli są możliwości to zachęcam też do przygotowania ich we własnym zakresie –  wspólny czas i zaangażowanie to jedne z piękniejszych prezentów, jakie możemy podarować. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.